CMS RFI برای دایرکتوری ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی و خدمات


شنبه 22 اکتبر 2022

مراکز ایالات متحده برای خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) یک درخواست اطلاعات (RFI) به دنبال نظراتی در مورد ایجاد فهرست ملی ارائه دهندگان و خدمات بهداشتی و درم، است که به یک “مرکز داده متمرکز” با اطلاعات ارائه دهندگان و خدمات در سراسر کشور تبدیل می شود. RFI برای یک دوره نظر عمومی 60 روزه که در 6 دسامبر 2022 به پایان می رسد باز است.

عمیق


CMS در حال درخواست بازخورد در مورد ایجاد اولین فهرست ملی ارائه دهندگان و خدمات بهداشت و درمان (NDH) است که حاوی اطلاعاتی در مورد ارائه دهندگان و خدمات بهداشتی در سراسر کشور است. CMS بیان می‌کند که NDH قابلیت همکاری در سراسر بخش مراقبت‌های بهداشتی را برای پرداخت‌کنندگان و ارائه‌دهندگان بهبود و پشتیب، می‌کند و در عین حال تشخیص، مقایسه و مکان‌یابی ارائه‌دهندگ، را که نیازها و ترجیحات خاص آنها را برآورده می‌کنند، برای بیماران آسان‌تر می‌کند، مانند موارد مرتبط با دسترسی به دفتر، زبان‌های صحبت شده یا داده های دیگر CMS پیشنهاد می‌کند که ادغام داده‌های ارائه‌دهنده در یک منبع واحد در نهایت بار غیرضروری را که بر دوش ارائه‌دهندگان گذاشته می‌شود برای نگهداری ده‌ها دایرکتوری جداگانه و در عین حال بهبود دسترسی به مراقبت کاهش می‌دهد. سیستم جدید به جای دایرکتوری های پرداخت کننده های تجاری استفاده می شود و به پرداخت کنندگان این امکان را می دهد که دایرکتوری های خود را به طور یکپارچه از یک فهرست واحد به روز کنند. CMS یکپارچه سازی NDH با سیستم های فعلی CMS را پیشنهاد می کند (ی،ی، NPPES، PECOS و Care Compare).

CMS از ذینفعان درخواست می کند که آیا چنین فهرست راهنمای انتخاب بیمار و دسترسی به مراقبت را با تسهیل شناسایی، مکان یابی و مقایسه ارائه دهندگان برای بیماران بهبود می بخشد یا خیر. و اینکه چگونه ایجاد یک سیستم واحد و متمرکز می تواند بار نگهداری دایرکتوری را برای پرداخت کنندگان و ارائه دهندگان کاهش دهد و دقت اطلاعات را برای بیماران ارتقا دهد. علاوه بر این، RFI درخواست ورودی در مورد “the [directory] مفهوم و مزایای بالقوه، انواع ارائه دهندگان، نهادها و ،اصر داده ای که می تواند برای ایجاد ارزش برای صنعت مراقبت های بهداشتی گنجانده شود، چارچوب فنی برای [directory]، اولویت‌ها برای اجرای مرحله‌ای احتمالی، و پیش نیازها و اقداماتی که CMS باید برای مق، با چالش‌ها و خطرات احتمالی در نظر بگیرد.

RFI برای یک دوره نظر عمومی 60 روزه که در 6 دسامبر 2022 به پایان می رسد باز است.

اقلام کلیدی

یک NDH یک تغییر مشخص از چشم انداز تکه تکه شده فعلی پایگاه های داده ارائه دهنده خواهد بود. اگرچه چنین تغییری ممکن است استرس تجربه شده توسط بیمار، را که برای یافتن اطلاعات به روز در مورد ارائه دهندگان در شبکه خود و ارائه دهندگ، که با ا،امات گزارش دهی اضافی و سنگین به چندین پایگاه داده مواجه هستند، کاهش دهد، پایگاه داده می تواند خطراتی را برای ارائه دهندگان ایجاد کند.

قابل ذکر است، احتمال زیادی وجود دارد که اطلاعات مربوط به NDH از سیستم های نگهداری شده توسط CMS، مانند NPPES، PECOS و Care Compare است،اج شود. داده‌هایی که در حال حاضر در آن سیستم‌ها نگهداری می‌شوند ممکن است قدیمی یا نادرست باشند و می‌توانند شامل اطلاعاتی باشند که ارائه‌دهندگان ممکن است نخواهند به راحتی در یک پایگاه داده عمومی قابل دسترسی باشند. علاوه بر این، به منظور اطمینان از داده‌های دقیق و جاری در NDH، CMS ممکن است از تلاش‌های اعتبارسنجی پیشرفته‌ای استفاده کند که ممکن است برای ارائه‌دهندگان سنگین یا مختل باشد. CMS همچنین ممکن است ارائه دهندگ، را که اطلاعات به روز شده را به موقع گزارش نمی دهند یا اطلاعات نادرست یا متناقض را گزارش می کنند تهدید یا تحریم کند. ارائه دهندگان باید این اثرات بالقوه را هنگام پاسخ به RFI در نظر بگیرند.

بازخورد ارائه‌دهنده به RFI به CMS کمک می‌کند تا درک بهتری از حوزه فعلی پایگاه‌های داده مراقبت‌های بهداشتی داشته باشد و به CMS در شناسایی مزایا و معایب بالقوه ایجاد یک مرکز داده متمرکز برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی کمک کند.


منبع: https://www.natlawreview.com/article/cms-seeks-provider-and-stake،lder-feedback-first-national-directory-healthcare