DOJ کلاهبرداری مراقبت های بهداشتی را هدف قرار می دهد که از COVID19 سوء استفاده کرده است


نکات برجسته

و، دادگستری اتهاماتی را علیه 18 متهم در 9 منطقه فدرال در طرح‌های کلاهبرداری ادعایی شامل خدمات مراقبت‌های بهداشتی و صورت‌حساب‌های نادرست مرتبط با COVID-19 اعلام کرد.

اتهامات مربوط به صندوق امداد ارائه‌دهنده، آزمایش‌های کووید-19 بدون نسخه تحت پوشش مدیکر، کارت‌های وا،یناسیون جعلی، و برنامه بیمه نشده مطرح شد.

اجرای مرتبط با COVID-19 در حال افزایش است و انتظار می رود ادامه یابد

و، دادگستری ایالات متحده (DOJ) اخیراً اتهامات جنایی مختلفی را در آنچه که آن را “بزرگترین اقدام هماهنگ شده اجرای قانون در ایالات متحده با هدف قرار دادن طرح های تقلب در مراقبت های بهداشتی” خواند، اعلام کرد. این به 18 متهم اتهام وارد شد در 9 منطقه فدرال به دلیل مشارکت ادعایی آنها در طرح های کلاهبرداری مربوط به خدمات مراقبت های بهداشتی که منجر به بیش از 490 میلیون دلار در صورت حساب های نادرست مربوط به COVID-19 شد. و، دادگستری 16 میلیون دلار پول نقد و سایر عواید کلاهبرداری را ضبط کرد.

صندوق امداد ارائه دهنده

اتهامات متعددی تحت ابتکار صندوق امداد ارائه دهنده (PRF) مطرح شد. PRF از طریق قانون CARES در مارس 2020 برای ایجاد کمک مالی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایجاد شد که آنها را قادر می سازد مراقبت های پزشکی بسیار مورد نیاز را به آمریکایی ها ارائه دهند. در یک نمونه، اپراتور یک کلینیک مراقبت های اولیه و به اصطلاح اسپا در ناحیه شرقی لوئیزیانا به اتهام ارائه قراردادهای وام نادرست، گواهینامه ها و سایر اسناد متهم شد. به گفته و، دادگستری، اپراتور بیش از 1.1 میلیون دلار وام PRF و بلایای آسیب اقتصادی دریافت کرده و ظاهراً از این وجوه برای ،ید املاک و مستغلات، وسایل نقلیه لو،، یک قایق، یک تری،، اشتراک زم، و تعطیلات لو، استفاده کرده است.

دوازده متهم به ارتکاب جرایم تحت PRF متهم شدند و هفت نفر به جرم خود اعتراف ،د.

تست های بدون نسخه COVID-19 تحت پوشش مدیکر

در آوریل 2022، Medicare شروع به پوشش تست های بدون نسخه COVID-19 برای ذینفع، کرد که آنها را درخواست ،د. اتهامات اخیر شامل اولین مورد مربوط به این برنامه بود. در یک مثال، یک پزشک و یک بازاریاب در منطقه میانه فلوریدا ظاهراً شماره شناسایی ذینفع مدیکر را به طور غیرقانونی ،یداری کرده و شروع به ارسال آزمایشات بدون نسخه برای ذینفع، ،د که آنها را درخواست نکرده بودند. این امر باعث شد بیش از 8.4 میلیون دلار ادعای جعلی به مدیکر شود.

کارت های جعلی وا،یناسیون کووید-19

همچنین اتهاماتی علیه تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان کارت‌های وا،یناسیون جعلی کووید-19 مطرح شد که ظاهراً به دنبال ممانعت از و، بهداشت و خدمات انس، ایالات متحده (HHS) و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در تلاش‌هایشان برای مدیریت و مدیریت یک برنامه وا،یناسیون سراسری بودند. . در منطقه شرقی نیویورک، سه متخصص پزشکی متهم به توزیع نزدیک به 2700 کارت وا،یناسیون جعلی و نابود ، ویال‌های وا،ن‌های کووید-19 برای ایمن‌سازی بیماران شدند.

در نمونه ای دیگر از ناحیه یوتا، دو نفر متهم به ساخت و فروش تقریباً 120000 کارت وا،یناسیون تقلبی به صورت آنلاین برای ارسال به سراسر کشور شدند.

برنامه بدون بیمه

ا،ر این هزینه ها مربوط به برنامه بیمه نشده COVID-19 اداره منابع و خدمات بهداشتی (HRSA) است که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای آزمایش و درمان بیماران بیمه نشده برای COVID-19 بازپرداخت می کند. یک مالک آزمایشگاه در ناحیه مرکزی کالیفرنیا به اتهام ارائه بیش از 358 میلیون دلار ادعای دروغین و جعلی به Medicare، HRSA و بیمه خصوصی برای آزمایش های آزمایشگاهی متهم شد. در حالی که متهم آزمایش‌های غربالگری COVID-19 را انجام می‌دهد، ادعاهایی را برای آزمایش پانل پاتوژن تنفسی اضافه می‌کند، حتی اگر نیازی به آن نباشد.

در یک مورد دیگر، همچنین در خارج از ناحیه مرکزی کالیفرنیا، یک پزشک به اتهام ارائه ادعاهای متقلبانه برای درمان بیمار، که بیمه شده بودند، خدماتی که ارائه نشده بودند و خدماتی که ضروری نبودند، متهم شد. در مجموع، گفته می شود که دکتر بیش از 100 میلیون دلار از درآمدهای کلاهبرداری را برای معاملات گزینه ها استفاده کرده است.

خوراکی های کلیدی

اجرای مرتبط با COVID-19 به ویژه در عرصه مراقبت های بهداشتی در حال افزایش است. این جدیدترین مجموعه اتهامات شامل برخی از جنایات «اولین در نوع خود» مربوط به آزمایش‌های بدون نسخه COVID-19 تحت پوشش مدیکر است. علاوه بر این، اجرای گسترده و سنگین است، زیرا افراد در سراسر کشور در ارتباط با چندین برنامه مراقبت های بهداشتی با بودجه فدرال متهم شده اند.

و، دادگستری تاکید کرد که این اقدام اجرایی یک تلاش مش، در میان بسیاری از سازمان‌های ،تی از جمله و، دادگستری، دفتر بازرس کل HHS، FBI، اداره مشاغل کوچک، خدمات درآمد داخلی، و، امنیت داخلی، و، دفاع، و سازمان‌های مجری قانون ایالتی بوده است. . انتظار می رود چنین همکاری هایی در آینده وجود داشته باشد زیرا ،ت به حذف گسترده مرتبط با COVID-19 ادامه می دهد.


منبع: https://www.natlawreview.com/article/doj-targets-health-care-fraud-schemes-exploiting-covid-19-pandemic-largest-ever