USDOL در طول بررسی مرگ و میر دوگانه پوئبلو، شکست هایی را پیدا می کند


و، کار آمریکا

رویه ها و حوزه های قضایی مرتبط

دو کارگر هنگام جابجایی توده زغال سنگ در محل شرکت Sa،e Services به طور مرگبار دفن شدند

PUEBLO، CO – تحقیقات ایمنی محل کار فدرال در مورد مرگ دو کارگر مدفون در زیر انبوهی از زغال سنگ در یک کارخانه بارگیری صنعتی پوبلو در ژوئن 2022 نشان داد که کارفرمای آنها استانداردهای لازم فدرال را رعایت نکرده و کارگران را در مورد فرآیندهای ایمنی آموزش نداده است.

تحقیقات توسط و، کار ایالات متحده اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای دریافتند که وقتی سه کارمند Sa،e Services Corp. برای تعیین اینکه آیا فیدر زیر ذغال سنگ دریافت می کند یا خیر، روی توده زغال سنگ بالا رفتند، شمع جابجا شد. سقوط زغال سنگ دو کارگر را به طرز مرگباری دفن کرد و کارمند سوم توانست بدون جراحت فرار کند.

OSHA برای یک تخلف جدی و دو تخلف عمدی به دلیل اجرای ن، شیوه‌های کار ایمن و آموزش ندادن به کارگران در صورت ،وم، به Sa،e Services Corp. – ارائه‌دهنده جه، زیرساخت‌های صنعتی و خدمات زنجیره تامین – استناد صادر کرد. این شرکت با جریمه های پیشنهادی 304556 دلار مواجه است.

در یک حادثه مشابه در دسامبر 2020، یک توده زغال سنگ روی یک بولدوزر در تأسیسات شرکت در نیومکزیکو فرو ریخت و یک کارمند را در داخل دستگاه گرفتار کرد تا اینکه ساعتی بعد نجات یافت.

گفت: “یک فاجعه تقریباً تراژدی در یکی دیگر از تاسیسات Sa،e Services Corp در سال 2020 باعث شد که این شرکت به شدت از خطرات جدی برای افرادی که در اطراف انبوه زغال سنگ کار می کنند آگاه شود و با این حال، خانواده دو کارگر، دوستان و همکاران اکنون در غم و اندوه مانده اند.” مدیر منطقه OSHA چاد ویویان در ،وود، ک،ادو. این شرکت می‌توانست از این حادثه وحشتناک جلوگیری کند، با روش‌های ایمنی استاندارد مورد نیاز قانونی و آموزش‌های ارائه شده.

Sa،e Services Corp. مستقر در Midvale، یوتا، بیش از 200 مکان در سراسر ایالات متحده و همچنین در کانادا، مکزیک و ،ستان سعودی دارد.

شرکت 15 روز کاری از زمان دریافت آن فرصت دارد استناد و مجازات برای رعایت، درخواست یک کنفرانس غیررسمی با مدیر منطقه OSHA، یا به چالش کشیدن یافته ها در مقابل مستقل کمیسیون بررسی ایمنی و بهداشت شغلی.

بی،ه مطبوعاتی اصلی را در وب سایت و، کار ایالات متحده بخو،د.

© کپی رایت 2022 و، کار ایالات متحدهبررسی حقوق ملی، جلد دوازدهم، شماره 339


منبع: https://www.natlawreview.com/article/us-department-labor-finds-safety-training-failures-during-investigation-june-2022