FBI نسبت به افزایش استثمار آنلاین جنسی از خردسالان هشدار داد


بیش از 3000 قرب، ،دسال در سال گذشته در سراسر ایالات متحده هدف قرار گرفتند

FBI، با همکاری تحقیقات امنیت داخلی (HSI) و مرکز ملی کودکان گمشده و مورد بهره برداری (NCMEC)، هشدار امنیت عمومی ملی را در مورد انفجار در حوادث کودکان و نوجوانان که مجبور به ارسال تصاویر صریح آنلاین و اخاذی می شوند، صادر می کند. برای پول – جرمی که به ،وان اخاذی مالی شناخته می شود.

در طول سال گذشته، مجری قانون بیش از 7000 گزارش مربوط به اخاذی مالی آنلاین از ،دسالان دریافت کرده است که منجر به حداقل 3000 قرب،، عمدتاً پسران، و بیش از ده ها مورد خودکشی شده است. درصد زیادی از این طرح‌های جناحی خارج از ایالات متحده و عمدتاً در کشورهای غرب آفریقا مانند نیجریه و ساحل عاج منشا می‌گیرند. از آنجایی که بسیاری از کودکان در این فصل تعطیلات وارد تعطیلات زمست، می‌شوند، FBI و شرکای ما از والدین و مراقبان خود می‌خواهند که با فرزندان خود در مورد طرح‌های سوءاستفاده مالی درگیر شوند تا بتو،م در وهله اول از آنها جلوگیری کنیم.

کریستوفر رای، مدیر اف‌بی‌آی، گفت: «اف‌بی‌آی افزایش وحشتناکی در گزارش‌های مربوط به طرح‌های اخاذی مالی که پسران ،دسال را هدف قرار می‌دهند، شاهد بوده است – و واقعیت این است که بسیاری از قرب،، که از حضور در این مورد می‌ترسند، حتی در این آمار گنجانده نشده‌اند». «اف‌بی‌آی برای قرب،ان اینجاست، اما ما همچنین به والدین و مراقبین نیاز داریم که با ما همکاری کنند تا از این جنایت پیش از وقوع آن جلوگیری کنیم و در صورت وقوع به کودکان کمک کنند. قرب،ان ممکن است احساس کنند راهی برای نجات وجود ندارد – این به همه ما بستگی دارد که به آنها اطمینان دهیم که در مشکل نیستند، امید وجود دارد و آنها تنها نیستند.”

کنت آ. پولیت جونیور، دستیار دادستان کل از بخش جنایی و، دادگستری، گفت: «حمایت از کودکان مقدس ترین وظیفه جامعه است. «این از هر یک از ما می‌خواهد تا هر کاری که می‌تو،م انجام دهیم تا کودکان را از آسیب دور نگه داریم، از جمله اطمینان حاصل کنیم که تهدیدهایی که با آن‌ها روبرو هستند آشکار می‌شوند و با آنها مق، می‌کنیم. با داشتن اطلاعات موجود در این پیام هشدار، والدین، مراقبان، و خود کودکان باید در تشخیص هویت های جعلی احساس قدرت کنند، اقداماتی را برای رد هرگونه تلاش برای به دست آوردن مطالب خصوصی انجام دهند، و در صورت هدف قرار گرفتن، برنامه ای برای کمک گرفتن از یک بزرگسال مورد اعتماد داشته باشند. ”

طرح‌های اخاذی مالی در محیط‌های آنلاینی اتفاق می‌افتد که در آن جوانان بیشتر احساس راحتی می‌کنند – با استفاده از سایت‌های رایج رسانه‌های اجتماعی، سایت‌های بازی، یا برنامه‌های چت ویدیویی که احساس آشنایی و امنیت دارند. در این پلتفرم‌ها، شکارچیان آنلاین اغلب از حساب‌های ،نه جعلی استفاده می‌کنند و مردان ،دسال بین 14 تا 17 سال را هدف قرار می‌دهند، اما FBI با قرب،ان 10 ساله مصاحبه کرده است.

«استثمار ، از کودکان جرمی اسفناک است. استیو کی فرانسیس، معاون اجرایی HSI، گفت: ماموران ویژه HSI به استفاده از هر منبعی برای شناسایی، یافتن و دستگیری شکارچیان ادامه خواهند داد تا مطمئن شوند که با عدالت روبرو خواهند شد. جنایتکار، که در پلتفرم‌های اینترنت کمین می‌کنند آنقدر که فکر می‌کنند ناشناس نیستند. HSI به استفاده از فناوری پیشرفته برای پایان دادن به این اعمال شنیع ادامه خواهد داد.

شکارچیان از طریق فریب، فرد جوان را متقاعد می کنند که یک فیلم یا ع، صریح تولید کند. هنگامی که شکارچیان تصاویر را به دست می آورند، تهدید می کنند که مواد در معرض خطر را منتشر می کنند مگر اینکه قرب، پول یا کارت هدیه ارسال کند. غالباً شکارچیان از طریق انواع برنامه‌های پرداخت همتا به همتا درخواست پرداخت می‌کنند. با این حال، در بسیاری از موارد، شکارچیان تصاویر را منتشر می کنند، حتی اگر پرداختی انجام شود. شرم، ترس و سردرگمی که قرب،ان هنگام گرفتار شدن در این چرخه احساس می کنند، اغلب آنها را از درخواست کمک یا گزارش تخلف باز می دارد.

میشل دلون، مدیر عامل مرکز ملی کودکان مفقود شده و مورد استثمار، گفت: «این یک بحران رو به رشد است و ما شاهد بوده‌ایم که اخاذی به طور کامل کودکان و خانواده‌ها را ویران کرده است. “به ،وان سازمان غیرانتفاعی پیشرو که بر حمایت از کودکان متمرکز شده است، ما شاهد افزایش این موارد در سراسر جهان بوده ایم. بهترین دفاع در برابر این جنایت این است که با فرزندان خود در مورد اینکه در صورت هدف قرار گرفتن آنها به صورت آنلاین چه کاری انجام دهید صحبت کنید. ما می خواهیم همه بدانند که کمک وجود دارد و آنها تنها نیستند.”

اگر شما یا فرزندتان قرب، باشید چه؟

اگر جوانان مورد استثمار قرار می گیرند، قرب، جنایت هستند و باید آن را گزارش کنند. با دفتر محلی FBI خود تماس بگیرید، با شماره 1-800-CALL-FBI تماس بگیرید یا آن را به صورت آنلاین در tips.fbi.gov گزارش دهید.

مرکز ملی کودکان گمشده و مورد بهره برداری (NCMEC) اقداماتی را که والدین و جوانان می توانند در صورتی که خود یا فرزندشان قرب، اخاذی شده اند انجام دهند، مشخص کرده است، از جمله:

  • به یاد داشته باشید، شکارچی مقصر است، نه فرزند شما یا شما.
  • قبل از تصمیم گیری در مورد پرداخت پول یا تبعیت از شکارچی کمک بگیرید. همکاری یا پرداخت به ندرت مانع از باج گیری و آزار و اذیت مداوم می شود.
  • گزارش حساب شکارچی از طریق ویژگی ایمنی پلت فرم.
  • مسدود ، شکارچی و پاک نکن نمایه یا پیام‌ها، زیرا می‌تواند برای مجریان قانون در شناسایی و متوقف ، آنها مفید باشد.
  • اجازه دهید NCMEC به دریافت تصاویر واضح از شما در اینترنت کمک کند.
  • بازدید کنید missingkids.org/IsYourExplicitContentOutThere برای یادگیری نحوه اطلاع رس، به شرکت ها یا بازدید cybertipline.org برای کمک به روند به ما گزارش دهید.
  • کمک بخواهید. این می تواند یک مشکل بسیار پیچیده باشد و ممکن است به کمک بزرگسالان یا مجری قانون نیاز داشته باشد.
  • اگر احساس نمی‌کنید که بزرگسالان در گوشه خود هستند، می‌تو،د با NCMEC برای پشتیب، تماس بگیرید [email protected] یا با NCMEC با شماره 1-800-THE-LOST تماس بگیرید.
  • چند لحظه وقت بگذارید و یاد بگیرید که جنایت ، چگونه کار می کند و چگونه با فرزندان خود در مورد آن صحبت کنید. اطلاعات، منابع و راهنماهای مکالمه در fbi.gov/،tortion موجود است.

به بی،ه مطبوعاتی اصلی از DOJ / FBI مراجعه کنید


منبع: https://www.natlawreview.com/article/fbi-and-partners-issue-national-public-safety-alert-financial-،tortion-schemes