قسمت کریپتو بیت و بریسول تحت پوشش پادکست متقاطع


سه شنبه 14 فوریه 2023

در این ،مت از Crypto Bits، میزبان دیوید شارگل در حال انجام یک رویداد متقاطع با شریک هیوستون است وینس مورگان، که میزبان پاد،ت Bracewell Covered است. آنها در مورد برخی از تقاطعات بین مسائل کریپتو و بیمه بحث خواهند کرد.

از لحاظ تاریخی، ریسک کریپتو توسط اپراتورها تا حدودی فرار برای اطمینان در نظر گرفته شده است. چرا اینطور است؟

اگر به گذشته نگاه کنید، بیمه حول محور بیمه ، کارخانه ها و قایق ها بود و می د،د، چیزهای ملموس. برای بیمه فکر می کنم کمی سخت تر است. انواع مختلفی از بیمه در مورد چیزهای نامشهود وجود دارد. به ،وان مثال، ادعاهای مسئولیت، به ،وان یکی از بیمه های مالکیت فکری، دیگری است. و راه های زیادی وجود دارد که صنعت بیمه این نوع چیزها را بیمه می کند.

اما کریپتو به نوعی جدید است. این به طور مداوم در حال تغییر است، و این کار را برای آن‌ها سخت‌تر می‌کند تا مدل‌های اکچوئری خود را نیز کار کنند. فقط به دلیل ظاهر شش ماه قبل، ممکن است شش ماه بعد از امروز به نظر برسد. و بنابراین این برای آنها کمی چالش برانگیزتر است. یکی از چیزهای جالب دیگر، برخی از بازیگران برجسته در فضای بیمه است، مانند برکشایر هاتاوی، وارن بافت و چارلی مانگر، که آن را اداره می‌کنند و همچنین مجموعه‌ای از شرکت‌های بیمه را اداره می‌کنند که موضع بسیار محکمی علیه ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده‌اند. و بنابراین، شما همه آن شرکت کنندگان در آنهایی که در این فضا هستند را ندارید. شما مجموعه بسیار پیچیده ای از چیزها را مدیریت می کنید و این بدان م،است که این کار کمی کندتر پیش می رود زیرا آنها می خواهند مطمئن شوند که این کار را به درستی انجام می دهند.

آیا مقاومتی که به آن اشاره کردید صرفاً محصول ریسک پذیره نویسی است؟

اگر شرکت‌های بیمه احساس می‌کنند که نمی‌توانند ریسک را به‌طور کامل درک کنند، قیمت‌گذاری آن را برایشان بسیار سخت می‌کند. همچنین ارائه شرایطی برای بیمه ، آن برای آنها بسیار دشوار است. و بخشی از آن این است که، حتی اگر اشتها داشته باشند، باید محصولی داشته باشند که قیمت آن در نقطه ای باشد که ،یدار تمایل به ،ید آن داشته باشد.

و بنابراین، شما می تو،د بگویید که من موافقت می کنم که هر چیزی را به قیمت نجومی بیمه کنم، و این بخش بیمه آن را پوشش می دهد. اما ممکن است ،ی آن محصول را ب،د. و بنابراین، تلاش برای هماهنگ ، همه این موارد و تبدیل شدن به یک بازار کار زمان بر است و تولید آن از هوای رقیق بسیار سخت است.

آیا برخی از اپراتورهای استارت آپی وجود دارند که خود را منحصراً وقف ریسک کریپتو می کنند؟ آیا شما آن را دیده اید؟

فکر می‌کنم تعداد کمی وجود دارد و فکر می‌کنم می‌بینید که بازیکنان بیشتری به فضا می‌آیند. من می خواهم بگویم یکی از آنها آواتار است و ممکن است برخی دیگر وجود داشته باشد. اخیراً گزارشی دیدم مبنی بر اینکه شش یا هشت شرکت حامل وجود داشتند که واقعاً در تلاش بودند تا یک پیشنهاد بازار گسترده در اینجا ارائه دهند و این تعداد احتمالاً در چند سال آینده افزایش خواهد یافت.

انتظار داشتم، می د،د، چون کریپتو نوعی از این رویدادهای پر زرق و برقی است که در ابتدا به آنها اشاره کردید، اگر این نوع از بین برود و به پیشرفت خود ادامه دهد، آنگاه فکر می کنم تعداد ورودی های بیشتری را خواهید دید. بازار.

در مورد سیاست‌ها یا محصولاتی که ،وماً ضرر واقعی را بیمه نمی‌کنند چطور؟ آیا از نظر در دسترس بودن پوشش برای مدیران شرکت‌های رمزنگاری در رابطه با دعوی قضایی یا تحقیقات ناشی از محصولات شرکت‌های رمزنگاری، نرم‌تر شدنی می‌بینید؟

بله، من فکر می کنم که آنها با بسیاری از خطرات مشابه و برخی منحصر به فرد روبرو هستند، اما بسیاری از آنها به نوعی مشابه هستند. و من فکر می کنم بازاری برای آن وجود دارد زیرا شرکت های حمل و نقل با آن محصول بسیار آشنا هستند. احتمالاً ممکن است اشتهای کمتری برای آن داشته باشند. بنابراین ممکن است محدودیت‌های کوچک‌تری نسبت به آنچه که مثلاً اگر یک کارخانه تولید کفش دارید، به دست آورید.

اما من فکر می‌کنم پوشش‌هایی وجود دارد که در بیرون وجود دارد، زیرا خطرات، باز هم، بسیاری از آنها چیزهای شناخته شده‌ای هستند. و بنابراین، آنها می توانند بازوهای خود را در اطراف آن قرار دهند. آنها فقط ممکن است اشتهای کمتری برای آن داشته باشند.


منبع: https://www.natlawreview.com/article/crypto-bits-x-،cewell-covered-podcast